VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri

VRF Sistemleri inverter teknolojisi ve değişken soğutucu akışkan sıcaklığı sayesinde
VRV klima sistemi son derece verimli şekilde çalışır.Bu sayede yüksek enerji tasarrufu
sağlanarak,işletme maliyetleri önemli derecede düşürülür ve dağa iyi bir bina yönetimi sağlar.VRF sistemleri, çeşitli bina büyüklükleri ve kurulum koşulları için geniş bir dizi modelde mevcut iç ve dış üniteleri kapsamaktadır.Yüksek soğutucu akışkan boru uzunluğu ve diğer özellikler,bina ihtiyaçlarının karşılanmasında muhteşem esneklik üzerinde çok az sınırlamada bulunur.Hastane,İş Merkezi,Otel,AVM,Cami,Medrese ve Hastane gibi birden çok bağımsız iç mekana sahip yapılarda kullanılsa da, kullanım alanları bunlarla kısıtlı değildir.

Üretim Tesislerinde VRF Sisteminin Kullanımı:

Üretim tesisleri veya depolama alanları için nem,ısı gibi belirli ortam koşullarının sağlanması ve korunması gereken alanlarda VRF KLİMA SİSTEMLERİ en pratik çözümdür.

Ofisler ;

Ofis çalışanlarının yoğun olduğu,insan sirkülasyonunun çok olduğu ofis ve idari binalarda gerekli tüm iklimlendirme ihtiyaçları VRF Sistemleri ile sağlanabilmektedir.

Villalar ;

Proje aşamasın daki Villalarda veya sonradan uygulanabilen VRF Klimalar ile her katın ya da odanın birbirinden bağımsız ısıtılması ya da soğutulması mümkündür

Okullar ;

Eğitim Öğretim Binaları,eğitim kampüslerindeki farklı oda,sınıf ve katların sağlıklı bir biçimde iklimlendirilebilmesi ve merkezi olarak kontrol edilebilmesi için en uygun çözüm VRF Klima Sistemleridir.

VRF Klima Sistemleri
VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemi Avantajları .

VRF Klima Özellikleri

VRF Klima Sistemi, bir dış ünite ile gaz akış dağıtıcıları yardımıyla birden çok iç ünitenin birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebildiği direkt genleşmeli bir sistemleridir.Gerektiği kadar soğutucu akışkan doğru faz ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan iç üniteye sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanır. VRF Klima Sistemlerinin split klima sistemlerinden temel farkı tek bir soğutucu hattına isteğe bağlı olarak farklı kapasite aralığında bir dış üniteye birçok iç ünitenin bağlanabilmesi ve gelişmiş kontrol imkanıdır.

Benzersiz teknolojisi ile VRF Klima Sistemleri, yeni veya eski, küçük binalardan büyük binalara tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgiyi “VRF Kullanım Alanları” sayfamızdan alabilirsiniz. Konfor kontrolü ile tüm sistemi iç dış ünite arasındaki kablolar yardımı ile kontrol etmek mümkündür. Bu sayede kablolama işlemi basitleşirken yanlış bağlantı hataları düzeltilmektedir. VRF Klima Sistemler , 48 iç üniteye kadar tek bir merkezden kontrol edilebilir. Merkezi kontrol için gereken opsiyonel kumandalar kolayca montaj edilebilir ve binanın yapısına ve kullanım amaçlarına göre sistem kolayca dizayn edilebilir.

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemi Avantajları Nelerdir ?
Düşük işletme maliyeti
Yatırımın en kısa sürede geri dönmesi
Düşük ses seviyesi
Az alan işgali
Konforun hızla sağlanması ve dağıtılması
Yüksek güvenilirlik
Kullanım alanlarında daha yüksek konfor
Yüksek tasarım esnekliği
Daha çok insan için daha iyi konfor kontrolü
Enerji tasarruflu, ozana zarar vermeyen R410A soğutucu akışkan kullanılması
Merkezi klima ve bireysel klima sistemlerinin her ikisine birden alternatif tek sistem olması
Montaj kolaylığı ve yüksek montaj hızı ile bitmiş binalarda da en uygun klima sistemi
Dış ünitelerin hafifliği, taşınma kolaylığı ve küçük alanlara gereksinim duymaları
Bireysel ve tek bir merkezden kontrol imkanı sağlaması
Isıtma için ayrı bir sisteme ihtiyaç duyulmaması
Bina otomasyon sistemine uyumluluk.

Detaylı bilgi için info@gunsemuhendislik.com mail adresinden yada 0216 395 85 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

VRF Klima Sistemleri

En Az - 3
En Çok - 7

5

OY

VRF Klima Sistemleri Açıklaması İçin Lütfen Bir Değerlendirme Yapınız.

Kullanıcı Oyu 4.9 ( 4 Oy)
Yöntem
VRF Klima Sistemleri
Kaynak
VRF Klima Sistemleri

Benzer Yazılar

1 thought on “VRF Klima Sistemleri”

  1. VRF Klima Sistemleri
    VRF Klima Sistemi, VRF Klimalar, VRF Klima, VRF Klima Markaları, VRF Sistemler, VRF Nedir, VRF Klima Ücretleri, VRF Klimalar, VRF Klima Fiyatları, VRF Klima Arızaları, VRF Klima Montajı, VRF Klimaların Çalışma Prensipleri, VRF Klimaların Bakımları

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat