VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri, VRF Klima Sistemleri çok geniş kapasite ve modeldeki iç üniteleri ile her tür uygulamaya olanak sağlamaktadır. Tüm VRF Klima iç ünitelerin performansları maksimum düzeyde, ses seviyeleri düşük, hava debileri optimize edilmiştir. Küçük boyutları sayesinde montaj süresi ve maliyetleri düşürülmüştür. İç ünite ürün gamına yer alan kaset, duvar, kanal tipi modeller, mükemmel bir iklimlendirme yaratma ve kullanıcılarına en iyiyi ulaştırma taahhüdünü vermektedir. VRF Klima Sistemleri tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek mükemmel bir iklimlendirme ve konfor düzeyi sağlar.

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

Dört Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite
Dört yöne üflemeli kaset tipi cihazlar, alçıpan ve karloaj uygulamalarının sıklıkla görüldüğü mahallerde kullanılır, modern görüntüsü ile en sık kullanılan iç ünite tipidir. Hava akımı kontrolü ve panel tasarımı sayesinde hava çıkışı etrafında tavanda oluşacak toz birikimini önler. Hem panjur hem de panel kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir. Tavan boşluğunun sınırlı olduğu alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir.

İki Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite
Bu ürün grubunda yer alan cihazlar, maksimum konfor için, hava akışını iki yönde dengeler. Sistem, yüksek iç ortam kalitesi ve uzun ömürlü filtreleri ile temiz hava girişi sağlar. Uzun ve dar mahallerde by pass riskini azaltarak iklimlendirme anlamında alternatif çözümler üretilmesine olanak sağlar.

Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite

Günse Mühendislik

Tavan boşluğunun sınırlı olduğu alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir. Düşük ses seviyesi ve yüksek enerji verimliliğine sağlar. Kapı üstleri, cam önü gibi dar ve uzun mahallerde uygulanabilir, ince ve şık tasarımıyla görselliğe de hitap eder.

Kompakt Kaset Tipi VRF İç Ünite
Küçük boyutları sayesinde kompakt kaset tipi iç ünite, tavan yüksekliğinin alçak olduğu yerlere mükemmel uyum sağlar. Tüm kapasitedeki iç üniteler aynı boyutlara sahiptir. Köşelerdeki ceplere kolay erişim bakımı ve montajı basitleştirir. İnce ve dikkat çekmeyen küçük panel derinliği ile estetiğin ön planda tutulduğu alanlar için idealdir. Kontrol paneli hem sistemin kontrolünü esnek, hem de bakım ve servis işlemlerinin kolay olmasını sağlar.

Düşük Statik Basınçlı Kanal Tipi VRF İç Ünite
Basit kanal uygulamaları yapılarak tamamen asma tavan içerisinde gizlenen bir iç ünite modelidir.

Orta Statik Basınçlı Kanal Tipi VRF İç Ünite
Dış statik basınçları sayesinde uzun kanal uygulamalarında kullanılır.

Yüksek Statik Basınçlı Kanallı Tipi VRF İç Ünite

Kullanılan alanda yüksek konfor sağlar. Her türlü hava yayıcısı ile kullanılabilir. Tavan boşluğuna gizli monte edilir ve görünmez. Tavan boşluğu sınırlı olan alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir. Birden fazla noktadan üfleme, emiş gerektiren mimari yapıya sahip mahallerde tercih edilir.

Tavan Tipi VRF İç Ünite
Tavan üzerinde boşluğun sınırlı olduğu alanlar için idealdir, yüksek kaldırma drenaj borusu özelliğine sahiptir. Hava akımı açısı, soğutma veya ısıtma ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak en uygun ayara geçer ve otomatik swing dönme modu ile odadaki tüm bölgelere ulaşır. Borulama 3 yönden yapılabilir (ünitenin üst, arka veya sağ tarafı). Kolay ve hızlı montajı ile VRF projelerinde oldukça tercih edilen bir iç ünite modelidir. Uzun üfleme mesafeleri, sıva üstü şık görünümleri sayesinde birçok alanda sıklıkla uygulanmaktadır.

Döşeme Tipi – Kabinli VRF İç Ünite
Daha esnek montaj ve yer tasarrufu için geniş montaj ayar seçimi ile kullanıcının tercihlerine göre havanın yönü kolayca değiştirilebilir. Geniş montaj ayar seçimi olan döşeme tipi iç ünitelerde optimum borulama esnekliği sağlar. Tavan kotunun düşük olduğu alanların iklimlendirilmesinde kolay, pratik çözüm imkanı sağlar.

Döşeme Tipi – Kabinsiz VRF İç Ünite

Kompakt tasarım, düşük ses seviyesi, çıkarılabilir ön panel, ünitenin sağ tarafındaki drenaj tavasına kolay erişim ve kolay bakımı ile VRF projelerinde tercih edilen iç ünite modelleri arasında yer almaktadır.

Duvar Tipi VRF İç Ünite
Duvar tipi iç ünite modelleri odanın en uzak köşelerine kadar eşit hava dağılımı sağlayan hava akış dizaynı, kolay filtre temizliği, alt taraftan kolayca açılıp kapanmasına ve temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Diğer modellerin uygulanmadığı alanlarda kullanım kolaylığı açısından tercih edilir.

Salon Tipi VRF İç Ünite
Salon tipi iç üniteler, özel tasarımı ile düşürülmüş ses seviyesi, geniş açılı üfleme ve bağımsız nem kontrol fonksiyonu sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için info@gunsemuhendislik.com mail adresinden yada 0216 395 85 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat