VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri ; VRF Klima Sistemleri çok geniş kapasite ve modeldeki iç üniteleri ile her tür uygulama yapılmaktadır. VRF iç üniteleri maksimum değerlerde bile ses seviyeleri düşüktür.Hava debileri optimize edilmiştir.Küçük boyutları sayesinde estetik dizaynları ve montaj süresi ile maliyetleri düşürülmüştür.Ürün gamında yer alan cihazlar,kaset tipi , tavan tipi , duvar tipi , kanal tipi olarak mükemmel bir iklimlendirme yaratma ve kullanıcılarına en iyi konfor şartlarını vermektedir. VRF Klima Sistemleri kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek mükemmel bir iklimlendirme ve konfor düzeyi sağlar.

VRF Klima İç Üniteler Seçenekleri

Dört Yöne Üflemeli Kaset VRF İç Ünite;

4-yone-uflemeli-kaset-tipi-ic-unite

Dört yöne üflemeli kaset tipi cihazlar,alçıpan ve karloaj uygulamalarında sıklıkla kullanılır.Modern görüntüsü sayesinde en çok kullanılan iç ünite tiplerindendir.Hava akış kontrolü ve panel tasarımı sayesinde hava çıkışı etrafında tavanda oluşacak toz birikimini önler.Ayrı ayrı olarak hem panjur hem de panel kolayca çıkarılabilir ve yıkanabilir.Tavan boşluğunun sınırlı olduğu alanlar için idealdir.

İki Yöne Üflemeli Kaset Tipi VRF İç Ünite;

2 yone uflemeli kaset tipi

Bu ürün grubunda yer alan cihazlar, maksimum konfor için, hava akışını iki yönde dengeler. Sistem, yüksek iç ortam kalitesi ve uzun ömürlü filtreleri ile temiz hava girişi sağlar. Uzun ve dar mahallerde by pass riskini azaltarak iklimlendirme anlamında alternatif çözümler üretilmesine olanak sağlar.

Tek Yöne Üflemeli Kaset VRF İç Ünite;

tek yone uflemeli kaset tipi iç ünite

Tavan boşluğunun sınırlı olduğu alanlar için idealdir,düşük ses seviyesi sayesinde yüksek enerji verimliliğini sağlar.Kapı üstü , cam önü gibi benzeri dar ve uzun alanlarda uygulanabilir.İnce ve şık yapısı ile görselliğe de hitap eden bir üründür.

Kompakt Kaset Tipi VRF İç Ünite;
kompakt-kaset-tipi-klima

Küçük boyutları sayesinde kompakt kaset tipi iç ünite tavan yüksekliğinin alçak olduğu yerlere mükemmel uyum sağlar.Bütün kapasitedeki iç üniteler aynı boyutları aynıdır.Köşelerdeki ceplerle kolay erişim bakımı ve montajı basitleştirir.İnce dikkat çekmeyen küçük panel derinliği ile estetiğin ön planda tutulduğu alanlar için idealdir. Kontrol paneli hem sistemin kontrolünü esnek, hem de bakım ve servis işlemlerinin kolay olmasını sağlar.

Düşük Statik Basınçlı Kanal VRF İç Ünite;
düşük statik basınçlı ince kanal tipi

Basit kanal uygulamaları ile tamamen asma tavan içerisinde gizlenebilen bir iç ünite modelidir.

Orta Statik Basınçlı Kanallı VRF İç Ünite;

orta statik basınçlı kanal tipi

Orta statik basınçları sayesinde uzun kanal uygulamalarında rahatlıkla sorunsuz kullanılır.

Yüksek Statik Basınçlı Kanallı VRF İç Ünite;

yüksek statik basınçlı kanal tipi

Kullanılan alanda yüksek konfor sağlar.Her türlü hava yayıcısı ve ayrıcı ile kullanıma uygun olmakla beraber tavan arasına monte edilebilir ve görünmez.Tavan arasında sınırlı alanlar için ideal çözümler üretilir.Kanal uygulamalarına göre taleplere göre bir çok noktadan üfleme ve emiş gerektiren mimari yapıya sahip mahallerde kullanılabilir.

Tavan Tipi VRF İç Ünite

tavan tipi iç ünite

Tavan üzerinde boşluğun sınırlı olduğu alanlar için uygun bir ürün olmakla beraber hava akımı açısı,soğutma veya ısıtma ihtiyaçlarınıza göre otomatik olarak en uygun ayara geçer ve otomatik swing dönme modu ile odadaki tüm bölgelere ulaşır.Boru bağlantısı 3 ayrı yönden yapılabilir (ünitenin üst, arka veya sağ tarafı).Kolay ve hızlı montajı sayesinde VRF projelerinde oldukça tercih edilen bir iç ünite modelidir.Üfleme mesafesinin uzun oluşu ve sıva üstü şık görünüşleri sayesinde birçok alanda çoğunlukla uygulanmaktadır.

Döşeme Tipi – Kabinli VRF İç Ünite

kasetli kabinli döşeme tipi

Daha esnek montaj ve yer tasarrufu için geniş montaj ayar seçimi ile kullanıcının tercihlerine göre havanın yönü kolayca değiştirilebilir. Geniş montaj ayar seçimi olan döşeme tipi iç ünitelerde optimum borulama esnekliği sağlar. Tavan kotunun düşük olduğu alanların iklimlendirilmesinde kolay, pratik çözüm imkanı sağlar.

Döşeme Tipi – Kabinsiz VRF İç Ünite

kabinsiz-döşeme-tipi-klima

Kompakt tasarım, düşük ses seviyesi, çıkarılabilir ön panel, ünitenin sağ tarafındaki drenaj tavasına kolay erişim ve kolay bakımı ile VRF projelerinde tercih edilen iç ünite modelleri arasında yer almaktadır.

Duvar Tipi VRF İç Ünite

duvar-tipi-klima

Duvar tipi iç ünite modelleri odanın en uzak köşelerine kadar eşit hava dağılımı sağlayan hava akış dizaynı, kolay filtre temizliği, alt taraftan kolayca açılıp kapanmasına ve temizlenmesine olanak sağlamaktadır. Diğer modellerin uygulanmadığı alanlarda kullanım kolaylığı açısından tercih edilir.

Salon Tipi VRF İç Ünite

salon-tipi-klima

Salon tipi iç üniteler, özel tasarımı ile düşürülmüş ses seviyesi, geniş açılı üfleme ve bağımsız nem kontrol fonksiyonu sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için info@gunsemuhendislik.com mail adresinden yada 0216 395 85 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat