DX Klima Sistemleri

DX Klima Sistemleri

DX Klima Sistemleri

DX Klima Sistemleri kısaca insan yoğunluğu ve iç ortam hava kalitesi şartlarına bağlı olarak istenen taze hava ihtiyacını ve ortamın ısıtılıp soğutulmasını sağlayan havanın VRF dış üniteleri ve ısı bataryasından geçtikten sonra bina içinde kanallar vasıtasıyla taşınarak ortama üfleyen cihazlardır.

Klasik sistemlerde ortama üflenen bu sıcak veya soğuk hava için kışın kazan ve yazın ise su soğutma gruplarına, pompalar, vanalar ihtiyaç duyulurken DX klima santralleri ek bir aksesuara ihtiyaç duymadan iklimlendirme yapabilirler. “ısıtma, soğutma, havalandırma”.

DX Klima Sistemleri

DX Klima Sistemleri en büyük avantajı ısı transferini soğutucu akışkan vasıtasıyla DX bataryada havaya doğrudan yapılması enerji ve ısı kaybını minimum seviyeye indirmiş olmasıdır. Sistemin enerji verimi karşılaştırmasında ilk yatırım ve işletme maliyetinin işletme için düşük seviyede olması ısı yalıtım elemanlarının seçiminde ve işletme sırasında enerji tasarrufu bakımından en uygun çözümü veren sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

DX Batarya
DX Batarya

DX klima santrali dış ortama uyum sağlaması dolayısıyla bu tür klima çözümü için herhangi bir kapalı alana ihtiyaç yoktur. Her türlü dış ortama uyum sağlayabilir ve kolayca montaj edilebilir. En güzel özelliği ise tamamen temiz hava kullanması ve ortama gönderilen havayı filtreleyerek en iyi temiz şekilde üflemesidir.

Bir işletme veya kuruluş için en önemli etken fiyat performans arasındaki ilişkidir. Bu sistemde en iyi fiyata en yüksek performans hedeflenmiştir. Bu sistemin diğer modellere nazaran bakım ve onarımı gayet kolay ve basittir. Temizlik işlemi ise gerekli önlemler alındığı zaman (başlamadan santral elektriği kesilmeli ) gayet kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

DX Klima Sistemleri

En İyi - 7
En Düşük - 3

5

Oy

Daha iyi bir hizmet verebilmemiz adına lütfen bu konuyu oylayınız.

Şimdi Fiyat Teklifi AL
Kullanıcı Oyu 4.29 ( 4 Oy)

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat