Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri

Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri

Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri

Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri.

VRF Klima Sistemleri ; Mitsubishi Heavy Industries yeni VRF KXZ Serisi’nin kapasitesi 60 HP’ye kadar yükseltildi. Ofis binaları ve büyük ölçekli tesislerde kullanılması için inverter multi-split sistem olarak Türkiye’de uygulanmaya başlandı.

Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri
Mitsubishi Heavy VRF Klima Sistemleri

Mitsubishi Heavy Industries (MHI) bir asırlık deneyimi ile bu tarihe kadar geliştirmiş olduğu ileri klima teknolojilerine bir yenilik daha ekleyerek KX Serisi Yeni Nesil VRF KLİMA sistemlerini geliştirmiştir.

17 ayrı tip ve 83 ayrı model iç ünite seçeneği ile geniş bir iç ünite yelpazesine sahiptir.

Kontrol mekanizmalarını, bireysel ve merkezi olmak üzere 2 ana başlık altında toplayabiliriz.

VRF Klima Cihazlarının Özellikleri

Düşük ses seviyesi , İstenen ısının hızla sağlanması ve yayılması , Yüksek dizayn esnekliği, Merkezi klima cihazı ve bireysel klima cihazı sistemlerinin ikisine de alternatif tek seçenek olması , Dış ünitelerin hafif olması, taşınma kolaylığı ve küçük mekanlara gereksinim duymaları. Kolay dizayn kullanıcı neznin’de daha uygun seçenekler sunulmasına olanak verir..

Proje de kullanılan VRF klima sistemleri ; dış ünite grubunun , birden fazla bağımsız noktaya hitap eden iç ünitelere bağlanmasıyla her ofis alanının arzu edilen ısıtma , soğutma ve havalandırma konfor şartlarını sağlıyor. Çift inverter teknolojisine sahip dış üniteler ile kısmi kullanımlarda minimum elektrik tüketimiyle istenilen konfor daha hızlı bir şekilde elde ediliyor.

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıyla dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri ,  tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılar.

VRF klima sistemleri , en yüksek enerji verimliliği sunmakla birlikte enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretiliyor.

Detaylı bilgi için info@gunsemuhendislik.com mail adresinden yada 0216 395 85 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat