Fujitsu VRF Klima Sistemleri

Fujitsu VRF Klima Sistemleri

Fujitsu VRF Klima Sistemleri

Fujitsu VRF Klima Sistemleri Fujitsu VRF Klima Dış Ünite 8 HP’den 48 HP’ye 2HP ‘lik artışlarla geniş bağlanma yeteneği. Alan tasarruf kombinasyonu ve Enerji verimliliği kombinasyonu seçeneklerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Seçilecek dış ünite ile alan öncelikli veya COP / EER verim öncelikli dizaynlar yapılabilir.

Fujitsu VRF Klima Sistemleri
Fujitsu VRF Klima Sistemleri

Fujitsu VRF Klima İç Ünite Serisi

11 Tip , 49 Model , Kapasite aralığı 2.2kW ‘den 25.0kW ‘a kadar farklı tasarımlara ve kapasite sahalarına sahip iç üniteler arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Yönetimsel Enerji Tasarrufu:

Binalarda konfor söz konusu olduğunda , ekipmanın davranışına kısıtlamalar getirilerek veya çalışma ayarları uygun şekilde yapılarak enerji tasarrufu hedefine ulaşılabilir.

Fujitsu VRF Plus Yüksek performanslı çalışma

fujitsu-vrf-klima-sistemleri

EER/COP değerinde önemli yükselme , Twin Rotary DC kompresör , inverter teknolojisi ve geniş ısı dönüştürücüsü’nün uyumlu kullanılması sonucu önemli verimlilik artışı meydana getirilmiştir.

Fujitsu VRF Plus Çeşitli Enerji Tasarruf Özellikleri

  • Fujitsu VRF ile hassas soğutucu akışkan kontrolü
  • Fujitsu VRF ile düşük ses modu
  • Fujitsu VRF ile geniş çalışma aralığı
  • Ekonomik çalışma
  • Ekonomik çalışma uzaktan kumanda ile ayarlanabilir.
  • Zaman aralıklarına bağlı olarak otomatik sıcaklık değişikliği ayarlaması yapılabilir.
Fujitsu VRF Plus Çeşitli enerji tasarruf özellikleri

Oda sıcaklığını Sınır Değerlerde Ayarlamak

fujitsu-vrf-klima-sistemleri

 

Fujitsu VRF Klima Sistemlerinde Minimum ve maksimum sıcaklık aralığı ayarlaması binada yaşayanların konforu düşünülerek hazırlanmış diğer bir enerji tasarrufu yöntemidir.

FUJİTSU VRF KLİMA SİSTEMİ – J SERİSİ

Fujitsu Kompakt VRF Sistemi yaşam alanlarından ofislere geniş bir yelpazede uygulama imkanı sağlayarak ekonomik ve conforlu havalandırma imkanını sunar.

Özellikler

İleri teknolojiyle donatılmış Kompakt VRF sistemi bütün binaların ihtiyaçlarına cevap verir. Bu Kompakt VRF sistemi , yüksek verimli , ekonomik , konforlu , güvenirlilikli , kolay kolay kullanımlı ve kolay bakımlıdır.

Dikey ve yatay olarak ayarlanabilir kapaklar ;

Kapakların dikey ve yatay serbest hareket özelliği sayesinde soğuk ve sıcak havayı klimamızı programlıyarak düzgün bir şekilde odamıza yayabiliriz.

Bu VRF sistemi konforlu ortamı ekonomik bir şekilde sağlar.

Fujitsu klima her yöne aynı anda ve eşit miktarda hava üfleyerek hayatınıza konfor katmakla görevli bir klima sistemidir. Havayı temizleme özelliğiyle de sağlığınızı korumayı, temiz hava almanızı amaçlar. Fujitsu  klima fiyatları birçok rakibine göre ucuz ve kalitelidir, her alım gücüne uygun bir ürün bulmak mümkündür.

Detaylı bilgi için info@gunsemuhendislik.com mail adresinden yada 0216 395 85 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Fujitsu VRF Klima Sistemleri

En Az - 3
En Fazla - 7

5

Oy

Fujitsu VRF Klima Sistemleri, Fujitsu VRF Klima Sistemi, VRF Klimalar, VRF Klima Markaları, VRF Sistemler, VRF Klima Ücretleri, Fujitsu Vrf Katalog, Fujitsu Klima Fiyatları, Fujitsu Türkiye

Kullanıcı Oyu 3.99 ( 4 Oy)

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat