Toshiba Multi Klima

Toshiba Multi Klima

Toshiba Multi Klima , Ücretsiz keşif ve detaylı bilgi için 0216 395 85 88 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Toshiba Multi Klma , Toshiba Multi , Toshiba Multi Kampanyası

Toshiba Multi Klima ;

Toshiba Multi Klima Kampanya

RAS-2M18S3AV-TR Toshiba Multi Dış Ünite (21.150 BTU Kapasitesi)

RAS-M10N3KV2-TR1 Toshiba Multi İç Ünite (10.900 BTU Kapasitesi)

RAS-M16N3KV2-TR1 Toshiba Multi İç Ünite (17.000 BTU Kapasitesi)

Bütün modeller için bakır borulama ve montaj malzemesi , işçilik fiyatlara dahil dir.Dış ünite modeline göre toplam bakır borulama ve montaj ücretlerine dahil olan metrajlar aşağıdaki gibidir.

  • RAS-2M18S3AV-TR1 : 12 metreye kadar bakır borulama montaj ücretine dahildir.
  • RAS-3M26S3AV-TR1 : 20 metreye kadar bakır borulama montaj ücretine dahildir.
  • RAS-4M27S3AV-TR1 : 25 metreye kadar bakır borulama montaj ücretine dahildir.
  • RAS-5M34S3AV-TR1 : 45 metreye kadar bakır borulama montaj ücretine dahildir.
  • Belirtilen metrejalardan uzun montajlarda ilave her 1 mt.bakır boru ve kablo bedeli (1.1/4″-3/8″) bakır borularda 50,00 TL+KDV, (1/4″-1/2″) bakır borularda 60,00 TL+KDV,(3/8-5/8) bakır borularda 75,00 TL+KDV olarak siz değerli müşterilerimize aittir.
  • Montaj işlemlerinde elektrik besleme hattı ve sigorta işlemleri ile diğer inşaat ve dekorasyon işleri siz değerli müşterilerimize aittir.
  • Talebiniz doğrultusunda yerinde ücretsiz keşif hizmeti uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Cihazların temini, nakliyesi, servis ekibinin organize edilerek cihazların çalışır şekilde teslim edilmesi tarafımıza aittir.
Toshiba Multi Klima
Toshiba Multi Klima

Toshiba Multi Sistem Birden fazla odada iklimlendirme’nin gerektiği durumlarda,
Toshiba’nın multi inverter ürünleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak
mükemmel bir çözümdür.

ESNEKLİK ,TEKNOLOJİ , ŞIKLIK

Toshiba Multi Klima
Toshiba Multi Klima

Bir dış ünite ile sizin seçtiğiniz 2,3,4 veya 5 iç üniteyi aynı dış üniteye entegre edebilirsiniz.

 

Dış Ünite Avantajı

Toshiba Dış Ünite
Toshiba Dış Ünite

Toshiba Multi Sistem’in dış ünitesi hafif ve kompakt’tır.Kompakt yapısı sayesin de duvarınız da daha az yer kaplar ve temiz , sessiz bir ortam sağlar.

Akıllı Güç Yönetim Sistemleri ;

Verimli inverter sistemler olup ,yüksek kalitedeki bileşenlere sahiptir.Elektronik kontrol ekipmanları ile akıllı gü. yönetimi sistemleri (IPDU), DC Rotary kompresör sayesinde kullanıcıya mükemmel bir konfor ve kontrol kolaylığı sağlar.

Toshiba Multi-Sistem üst düzeyde soğutma ve konfor sağlar.En son klima teknolojisi ile optimum performansı sağlayarak yaşam kalitenizi önemli ölçüde iyileştirir.

5 Odada Farklı İklimlendirme ;

RAS-5M34S3AV-TR
RAS-5M34S3AV-TR

Toshiba multi klima sistemleri arzu ettiğiniz de konfor düzeyini arttırmanız amacıyla size geniş çaplı seçenekler sunmaktadır.Beş odaya kadar iç ünitelerin esnek yapısı ve verimli seçeneklerin den birini seçiniz.

İnverter Teknolojisi ;

İnverter klimaların verimliliği ,içerdiği her bileşenin verimliliği ile belirlenir.Elektronik kontrol üniteleri motor ve kompresör gibi bileşenlerin her biri Toshiba için odak noktası olmuştur.

Twin-Rotary Kopresör ;

Toshiba Kompresör
Toshiba Kompresör

Kompresör, Toshiba’nın sürekli olarak geliştirdiği üçüncü ekstra termodinamik öğedir ve bu gelişimin sonucunda DC Twin-Rotary kompresör elde edilmiştir. Performansını ve güvenilirliğini arttıran kompresördür.

Karşılıklı, hybrid tasarım mekanik denge sağlarken, titreşim azaltılmış, böylece diğer bileşenlere uygulanacak gerilim minimuma indirilmiştir. Düşük kapasiteye ihtiyaç duyulan durumlarda motorun bir kararsızlığa neden olmadan devrini düşürebilmesi, sıcaklık kontrolünü daha hassas yapabilmesini sağlar.DC Twin-Rotary kompresörler, normal rotary kompresörlere oranla daha sessiz, R410A gazı ile de scroll kompresörlerden daha verimlidir.

A++ Enerji Sınıfı Dış Ünitler

Sezonsal Enerji Verimliliği
Sezonsal Enerji Verimliliği

Toshiba multi klimalar ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt verebilmek adına farklı dış üniteler tasarlamıştır.Bu sayede ihtiyacınızın eksiğini yada fazlasını tercih etmek zorunda kalmazsınız.1 Dış ünite 2 iç ünite , 1 Dış ünite 3 iç ünite , 1 Dış ünite 4 iç ünite , 1 Dış ünite 5 iç ünite olarak bağlantı yapılabilen her bir kategoride farklı dış ünite seçeneği sunan Toshiba Multi Klima Sistemleri sadece yerden tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz aynı zaman da enerji tasarrufunda’da sizlere yardımcı olur.Toshiba Multi Klimalar sezonsal verimlilik şartlarına uygun A+++ enerjisine sahiptir.

Toshiba 3 Yıl Garanti
Toshiba 3 Yıl Garanti

Toshiba Multi Klima çözümleri , toplam güvenilirlik açısından klima profesyonelleri tarafından evrensel olarak kabul edilmiştir.

Toshiba Klima çözümleriniz için bizlere ulaşmanız yeterli.Ücretsiz keşif ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için 0216 395 85 88 numaralı hattımızdan yada info@gunsemuhendislik.com mail aderesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat