Alarko Flair Multi Split Klima

Alarko Flair Multi Split Klima

Alarko Flair Multi Split Klima

Alarko Flair Multi Split Klima birden fazla oda için konforlu iklimlendirme çözümü sağlamak gerektiğinde, Alarko Flair’ın Multi Split Klima ideal çözümü sunar.

Alarko Flair Multi Split Klima
Alarko Flair Multi Split Klima

 

Alarko Flair Multi Split Klima

    Birden fazla oda için konforlu iklimlendirme çözümü sağlamak gerektiğinde, Alarko Flair’ın Multi Split Klima ideal çözümü sunar. Bir dış üniteye 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi bağlayarak, aynı anda birden fazla oda için iklimlendirme yapabilirsiniz. Inverter kompresör kısmi yük altında daha yüksek verim sağlar. Tüm odalarda iklimlendirme gerekmeyen durumlarda, dış ünite kısmi yükte çalışarak enerji tüketimini azaltır.

Kısmi Yük Altında Daha Yüksek Verim

Inverter kompresör kısmi yük altında daha yüksek verim sağlar. Tüm odalarda iklimlendirme gerekmeyen durumlarda, dış ünite kısmi yükte çalışarak enerji tüketimini azaltır.

Inverter Teknolojisi

İyileştirilmiş kontrol programı ile üniteler, sıcaklık ayarı ve enerji verimliliği konusunda üstün başarı gösterebilir. Inverter kompresör ve DC fan motorları, hava akışını ve soğutucu madde akışını sensörlerden gelen bilgi ve bu bilgilerin yazılım aracılığıyla işlenip en uygun kapasitenin belirlenmesi sayesinde yüksek verimli ısı transferine olanak sağlamaktadır.

Uygulama Esnekliği

Çok çeşitli kurulum yerleri için uzun boru tasarımı.

Sessiz Çalışma

Kullanıcıların çok fazla zaman geçirdiği ve düşük ses seviyelerine ihtiyaç duyduğu alanlar için idealdir.

Kompakt Dış Ünite Tasarımı

Multi split klima, tek bir dış ünitenin birden fazla iç üniteyle birlikte çalışabilmesini sağlayarak toplam kapasiteyi azami %50 oranında artırır. Böylece dış ünitenin kapladığı alan da %66 gibi önemli bir miktarda azalır.

FLR2M18018-1 Multi Dış Ünite

FLR3M27018-1 Multi Dış Ünite

FLR4M36018 Multi Dış Ünite

FLR5M42018 Multi Dış Ünite

Alarko Flair Multi Split Klima

Alarko Flair Multi Split Dış Ünite
Alarko Flair Multi Split Dış Ünite

Evrensel Dış Ünite Tasarımı

Dış ünite iç ünitelerin çoğu için evrenseldir. Dış ünite Alarko Flair’ın modüler ve standart tasarımı sayesinde dış mekanda çok daha az yer kaplar ve bakım maliyetlerini azaltır.

50°C Yüksek Sıcaklık Soğutması

Inverter kompresör sürekli soğutma sağlamak için, hatta 50°C’ye varan sıcaklıklarda bile devamlı çalışır. Ayrıca 50°C’lik ortam sıcaklığının altında ünite hala %80 çıkış kapasitesine sahiptir. Yeni tasarlanmış ısı dağıtım sistemi, içindeki kaliteli ögeler sayesinde daha iyi bir performans gösterir. (Bu veri belirli özel dış hava koşullarında geçerlidir)

İç Ünitelerin Eşleştirilmesi

Evinizdeki farklı odalara rahatlıkla uyabilecek, geniş bir iç ünite ürün grubu mevcuttur.

  • Duvar Tipi İç Ünite
  • Kanal Tip İç Ünite
  • Kaset Tip İç Ünite
  • Konsol Tip İç Ünite

İKLİMLENDİRME SİSTEMİNİZİ GÜVENLE YÖNETİN

Siz evinizi veya ofisinizi gösterin bizler ALARKO FLAİR MULTİ SPLİT KLİMA ile evinizin ve ofisinizin havasını değiştirelim.

Detaylı bilgi ve kombinasyonlar için info@gunsemuhendislik.com mail adresinden yada 0216 395 85 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YETKİLİ SATIŞ NOKTASI

 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

Buda Dikkatinizi Çekebilir

Kapat
Kapat